GOJI – vstříc dlouhověkosti
česky - slovensky

GOJI? JEDINĚ V KVALITĚ HIMALYO ORIGINAL BIO!

Goji je mocný dar přírody. Hraje velkou a nezastupitelnou roli v tradiční čínské medicíně. Je považována za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, imunitu, sílu i sexuální potenci.

Zájem o zdravou výživu a konzumaci kvalitních potravin stále stoupá. Čím dál více lidí si uvědomuje to, co čínská medicína považuje za pevný základ lékařství. Trávící systém je základnou pro náš imunitní systém. Už proto by nám nemělo být lhostejné, co konzumujeme?!

Je třeba vyhnout se podvodníkům, kteří se na úkor zdraví koncového zákazníka, honosí označením „Zdravá potravina“, „Přírodní původ“, „Organický produkt“, apod.. Pozor, takto označené potraviny nemají s BIO kvalitou nic společného. Naopak, mnohdy jde o výrobky, ve kterých bývají použity pesticidy, herbicidy, fungicidy, antibiotika a jiné látky, které se průběžně dostávají do našeho těla a mohou mít negativní dopad na naše zdraví. Pokud zařadíte do svého jídelníčku BIO potraviny, riziko vedlejších účinků těchto nežádoucích látek se snižuje.

HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% juice a HIMALYO GOJI sušené plody EXCLUSIVE patří do BIO potravin nejvyšší kvality!

Při pěstování a zpracování Goji pro značku HIMALYO nejsou používána chemická hnojiva, pesticidy, postřiky ani geneticky modifikované organismy. Naše produkty jsou pro organismus čistě přírodním bohatstvím. Oproti jiným dodavatelům se můžeme pyšnit bezkonkurenční kvalitou i chutí. HIMALYO sušené plody GOJI ORIGINAL EXCLUSIVE BIO jsou měkké a především NESÍŘENÉ. HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% juice BIO je čistá, za studena lisovaná šťáva, která dodá tělu potřebné látky v té nejvyšší jakosti. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani syntetické chuťové přísady. Skleněná lahev navíc dokáže oproti plastovým lahvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu její konzumace.

Naše výrobky pochází z ekologicky čistého prostředí. Podléhají nejpřísnějším kontrolám evropské legislativy, přičemž splňují velmi přísná kritéria pro udělení certifikátu BIO.

Abyste poznali pozitivní účinky Goji, nebojte se ji zařadit, do svého každodenního jídelníčku. Variabilita využití Goji v kuchyni je obrovská. Jako ingredienci, ji můžete přidávat téměř do všech sladkých i slaných pokrmů. Lze z ní vytvořit lahodné nápoje, jako jsou smoothie, elixíry bohaté na vitamíny nebo čaje pro podporu imunity. Pro děti představují takto připravené pokrmy zdravou alternativu průmyslově vyráběných nápojů či pamlsků.

frame-scrollup