GOJI – vstříc dlouhověkosti
česky - slovensky

Osteoporóza - strašák lidí ve vyšším věku

Řídnutí kostní tkáně je přirozený proces spojený se stárnutím těla. Osteoporóza má za následek ubývání množství kostní hmoty a celkové snížení kvality kostí. Řídnutí kostí se sebou přináší nebezpečí zlomenin a v pokročilém věku je toto onemocnění velkým problémem, který může přinést až fatální důsledky. Nejčastější a nejzávažnější zlomeninou bývá fraktura krčku stehenní kosti. Je nesmírně důležité osteoporóze předcházet! A platí, čím dříve, tím lépe.

Pokud chceme předcházet těmto degenerativním změnám, musíme brát doplňování vápníku a dalších důležitých minerálů jako nezbytnost. Nikdy není pozdě zařadit do svého jídelníčku stravu bohatou na vitamíny a minerály. Využitelnost vápníku ze stravy je pro organismus přirozená cesta pro jeho doplnění.

Skvělou a hlavně chutnou volbu, jak vpravit do těla vápník, nabízí NOVINKA v podobě mléčných výrobků s denní dávku HIMALYO GOJI ORIGINAL. Jako jediná na evropském trhu nabízí rovnou dvě formy přísunu vápníku a ostatních minerálů. Konkrétně z plodů organicky vysoce kvalitní Goji a neméně kvalitního mléka.

Produkty jsou na trhu krátce, ale už nyní v sobě skrývají obrovský blahodárný potenciál! Prozatím jsou k dostání pouze ve vybraných prodejnách řetězce BILLA.

Pokud máte zájem o dodání většího objemu těchto produktů (domovy pro seniory, školní jídelny, školky, apod.), neváhejte kontaktovat Divizi wellness a zdravé výživy, tým HIMALYO!

Denní dávka GOJI v mléčných výrobcích – dvojnásobná podpora regenerace kostí!

Prodejní místa

frame-scrollup